JDLT (Madness)

Товари даної фірми – JDTL, можна зустріти в багатьох кіосках/магазинах з іграшками. Позиціонуються вони, як аналог дитячої серії LEGO Duplo.

На багатьох сайтах де продають дані набори можна прочитати безліч позитивних відгуків. Та чи дійсно це є правдою?

Continue reading JDLT (Madness)

LEGO Клони

LEGO є світовим брендом, який намагались копіювати протягом багатьох років. Першою була Американська компанія Tyco в 1984 розі з своїми “Super Blocks”, це сталось після того як в LEGO закінчилась дія патенту в 1983 році. Проте всі копії були значно нижчої якості, в основному через намагання зекономити витрати на виробництво, через що якість матеріалів була низькою і їхня сумістність теж. Continue reading LEGO Клони

LEGO проти MegaBloks огляду (від HTTP://thebrickblogger.com/)

Сьогодні я хотів би звернутися до тему який виникає в коментарях, але ми не повністю вивчені в статті, досі. Так ось він іде; LEGO проти. Mega Bloks. Mega Bloks є канадська компанія, що в основному розглядається в якості LEGO грабіж і наслідувача вентиляторами LEGO, з більш низькою якістю продукції та нижчими цінами. Вони використовують той же шпильки-і-трубки дизайн, як LEGO, упаковки своїх наборів аналогічно, і їх єдина мета, здається, щоб обдурити батьків і дітей у купівлі Mega Blocks, встановлені замість одного LEGO. Continue reading LEGO проти MegaBloks огляду (від HTTP://thebrickblogger.com/)

There are many manufacturers of bricks. The main favorite is LEGO. However quality and good things are not cheap. Are there alternatives?